Saga: Wybrani-Twoje Najlepsze Źródło Informacji

Saga: Wybrani Twoje Najlepsze Źródło Informacji

Ogłoszenie

Witaj na forum dyskusyjnym o Saga: Wybrani. Mam nadzieję, że spędzisz tu mile czas. Zapraszamy do czytania: alliccea.blogspot.com

#1 2012-07-21 18:21:42

PersefonaLied

Mieszkaniec Ziemi

Zarejestrowany: 2012-07-21
Posty: 1
Punktów :   

Ulubiony Bohater

Ulubiony bohater twoim zdaniem to kto ? Za co go lubisz ? Co ci się w nim najbardziej podoba ? Dlaczego on ?

P>S> Nie musi być jeden !

Offline

 

#2 2012-07-22 12:29:06

ElisabethLind

Mieszkaniec Ziemi

Zarejestrowany: 2012-07-22
Posty: 3
Punktów :   

Re: Ulubiony Bohater

Elisabeth Lind to moim zdaniem jedyna i najlepsza bohaterka w całej Sadze. podobało mi się, e od samego początku do samego końca (przynajmniej do tego momentu) jest czarownicą. Ma swój nie ugięty charakter. Ale jak chce to potrafi być miła.

Offline

 

#3 2012-07-22 14:29:29

D-Trix

Mieszkaniec Ziemi

Zarejestrowany: 2012-07-22
Posty: 4
Punktów :   

Re: Ulubiony Bohater

Mój ulubiony bohater to Ulgoria. Nie wiem za co, po prostu jest moim ulubionym. lubię czytać gdy on jest.


Sometimes I know how beautiful is my soul

Offline

 

#4 2012-09-08 16:46:37

LadyLena

Przybłęda

Zarejestrowany: 2012-07-22
Posty: 9
Punktów :   

Re: Ulubiony Bohater

Ja mam swoich paru bohaterów.
   Angelicca od samego początku do samego końca dążyła do swojego celu. Jest taka tajemnicza uwielbiam w niej to. Podoba mi się też, że jest czarownicą. Jest pełna magii !
   Mico Ala Cross. Jej muszę przyznać, ze na początku jej nie lubiłam. była jakąś taka cicha i jak na wampira była strasznie taka dziecinna, ukryta w cieniu Zora. Potem jak już wszyscy się dowiedzieli, ze jest wampirem dopiero zaczęłam ją lubić. Jest wampirem takim jakiego sobie zawsze wampira wyobrażałam.
   Zoro Daniel Cross. Głowa całej drużyny i najseksowniejszy człowiek na ziemi. Uwielbiam go. Go i jego charakter. podoba mi się, że jest to taka radosna osoba. Zawsze można się z niego pośmiać, ale jak przychodzi co do czego to ogarnia () się i potrafi komuś doradzić.
   Lya Lena Lied. O to osoba godna szacunku. Gdyby nie to, ze w książce wiemy, że Lena to wampir nigdy by się człowiek nie domyślał. Gdyby nie ona na pewno nie byłoby tego klimatu normalności. Dodała całej książce teraźniejszości.

Offline

 
Tutaj możesz wpisać treść, która ma sie ukazać w stopce forum.

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.hollowbleach.pun.pl www.radzynfifa08.pun.pl www.3d-90.pun.pl www.klanbiju.pun.pl www.akademiasarmatia.pun.pl