Saga: Wybrani-Twoje Najlepsze Źródło Informacji

Saga: Wybrani Twoje Najlepsze Źródło Informacji

Ogłoszenie

Witaj na forum dyskusyjnym o Saga: Wybrani. Mam nadzieję, że spędzisz tu mile czas. Zapraszamy do czytania: alliccea.blogspot.com

#1 2012-07-22 12:46:01

RenaLind

Mieszkaniec Ziemi

Zarejestrowany: 2012-07-22
Posty: 4
Punktów :   

Saga: Wybrani Tom 1-Przepowiednia

"Książka opowiada o losach Wybranych, którzy mają walczyć ze złem na Ziemi i w innych magicznych miejscach. Ale czy na pewno ? Mico Cross Cesarzowa Wampirów Cesarskich niechętnie pomaga innym. Woli dokuczać-co sprawia jej przyjemność. Angelicca Lind- czarownica w służbie Asasynów to osoba, której przyjemność sprawia zabijanie innych. Ichii Rodriquez wykazuje silne-ponad-naturalne zdolności nad którymi nie może nieraz zapanować i nie chce się do tego przyznać. Zoro Cross to syn Lucyfera. Jest to dowódca wybranych. Chodź sam jeszcze o tym nie wie. Persefona to wampir, która jest nieszczęśliwie zakochana w innym wampirze. Aby poprawić sobie nastrój dokucza własnej siostrze. Jej siostra Lya Lied to prawdziwa plastikowa lala. Nic innego jej w głowie tylko to, żeby zrobić furorę. Kyrrie Naunally to osoba jedyna normalna wśród nich. Jest wampirem, ale zachowuje się jak człowiek. Chciałaby być człowiekiem. Ulgoria Damian Aname to pupilek cesarza wampirów Kaana Aname. Jest jego generałem i zabijanie innych, słabszych wampirów to dla niego codzienna zabawa.  Marco Lied to pół czarodziej, pół anioł. Jest mistykiem i jeśli chodzi o ponad-naturalne zdolności wie wszystko. Kera Gifted to Czarny Anioł wywodzący się z linii najpotężniejszych. Jej matka nie chciała być aniołem. Więc żyją teraz w Polsce. 

Czy zdołają stawić czoło Trybunału ? Czy są gotowi na to, aby przejść granicę łączącą żywych i umarłych, tylko po to, aby uratować matkę Angeliccy ?  Co czeka Kaana i Lee jeśli spotkają się twarz w twarz z wysłannikiem Białych Łowców ?"

Offline

 

#2 2012-07-24 17:24:06

AllicceA

Przybłęda

Zarejestrowany: 2012-07-21
Posty: 11
Punktów :   

Re: Saga: Wybrani Tom 1-Przepowiednia

Idealne streszczenie !!

Offline

 
Tutaj możesz wpisać treść, która ma sie ukazać w stopce forum.

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
katalog e39 ile samcow w lawicy dtw forum kratka z zaworem zwrotnym duch amazoński opis